سوره مائده – آیه 46

وَ قَفَّیْنا عَلی آثارِهِمْ بِعیسَی ابْنِ مَرْیَمَ مُصَدِّقاً لِما بَیْنَ یَدَیْهِ مِنَ التَّوْراةِ وَ آتَیْناهُ الْإنْجیلَ فیهِ هُدیً وَ نورٌ وَ مُصَدِّقاً لِما بَیْنَ یَدَیْهِ مِنَ التَّوْراةِ وَ هُدیً وَ مَوْعِظَةً لِلْمُتَّقینَ (46)

و بلافاصله فرستادیم بر اثر ایشان عیسی فرزند مریم را، تصدیق‌کننده برای آن چه قبلش بود از تورات و دادیم او را انجیل، در آن هدایت و نوری است و تصدیق‌کننده برای آن‌چه قبلش بود و هدایتی و موعظه‌ای برای تقوا پیشگان. (46)

و از پی پیمبران، عیسی پسر مریم را بیاوردیم که مصدق تورات بود که پیش از او بود و انجیل را باو دادیم که در آن هدایت هست و نور، و مصدق تورات است که پیش از آن بوده و برای پرهیزکاران هدایت است و پند (46)

و عیسی پسر مریم را به دنبال آنان [پیامبران دیگر] درآوردیم، در حالی که تورات را که پیش از او بود تصدیق داشت، و به او انجیل را عطا کردیم که در آن، هدایت و نوری است و تصدیق‏کننده تورات قبل از آن است، و برای پرهیزگاران رهنمود و اندرزی است. (46)

و عیسی بن مریم را به دنبال آنها (پیامبران پیشین) درآوردیم که تصدیق‏کننده تورات پیش از خود بود، و او را انجیل دادیم که در آن هدایت و نور بود و آن نیز تصدیق‏کننده تورات پیش از خود و برای پرهیزکاران هدایت و اندرز بود. (46)

فهرست مطالب

باز کردن همه | بستن همه