سوره حجر – آیات 96 تا 99

الَّذینَ یَجْعَلونَ مَعَ اللّهِ إلهاً آخَرَ فَسَوْفَ یَعْلَمونَ (96) وَ لَقَدْ نَعْلَمُ أنَّکَ یَضیقُ صَدْرُکَ بِما یَقولونَ (97) فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّکَ وَ کُنْ مِنَ السّاجِدینَ (98) وَ اعْبُدْ رَبَّکَ حَتَّی یَأْتیَکَ الْیَقینُ (99)

کسانی که قرار می‌دهند با الله، خدایی دیگر. پس خواهند دانست. (96) قطعاً به تحقیق می‌دانیم که تو تنگ می‌شود سینه‌ات به (واسطه) آن‌چه می‌گویند. (97) پس تسبیح گو به حمد پروردگارت و باش از سجده‌کنندگان. (98) و بندگی کن پروردگارت را تا فرا رسد تو را یقین. (99)

کسانی که با خدای یکتا، خدای دیگر می‏انگارند زود باشد که بدانند (96) میدانیم که دلت از آنچه میگویند تنگ میشود (97) بستایش پروردگارت تسبیح گوی و از سجده‏کنان باش (98) عبادت پروردگار خویش کن تا حادثه محقق بتو رسد (99)

همانان که با خدا معبودی دیگر قرار می‏دهند. پس به زودی [حقیقت را] خواهند دانست. (96) و قطعا می‏دانیم که سینه تو از آنچه می‏گویند تنگ می‏شود. (97) پس با ستایش پروردگارت تسبیح گوی و از سجده کنندگان باش. (98) و پروردگارت را پرستش کن تا اینکه مرگ تو فرا رسد. (99)

همان کسانی که با خداوند معبود دیگری قرار می‏دهند، پس به زودی خواهند دانست. (96) و به یقین ما می‏دانیم که تو سینه‏ات از آنچه آنها می‏گویند تنگ می‏شود. (97) پس همراه با حمد و سپاس پروردگارت (او را) تسبیح و تقدیس کن و از سجده کنندگان باش. (98) و پروردگارت را پرستش کن تا آن امر یقینی (مرگ که برای هر زنده‏ای حتمی است) بر تو فرا رسد. (99)

فهرست مطالب

باز کردن همه | بستن همه